Rekonstrukce chodníků na ul. Rudé armády 2016

CD ŽENSKÝCH SBORŮ a snaha se zviditelnit
1. 7. 2020
„Pomluvy“ na fb, podání podnětu na PČR
3. 8. 2020
CD ŽENSKÝCH SBORŮ a snaha se zviditelnit
1. 7. 2020
„Pomluvy“ na fb, podání podnětu na PČR
3. 8. 2020

Tato akce byla vysoutěžena a realizována s podporou dotací. Přístup tehdejšího a nynějšího starosty J. Hasníka byl velmi neprofesionální. Spolu se stavebním dozorem nehájili zájmy obce a občanů. Po vykopání chodníků nebyly  k domům instalovány lávky pro pěší . Rozkopáno bylo těsně před hody a když jsem opakovaně upozornil starostu Hasníka na to, že starší lidé mají problém dostat se do svých domů mi odpověděl, že lávky nemají ani v Mikulově, tak proč by měly být tady.  Teprve na můj neodbytný postoj byly tyto lávky přes výkopy instalovány a především starším občanům tak bylo pomoženo.

Další problém, který nikdo z vedení obce tehdy neřešil bylo ukládání kamení, zbytků betonů a odpadu do budoucích zelených pásů mezi chodníkem a silnicí. Firma, která stavební práce prováděla si tak zjednodušovala práci a šetřila svoje peníze za odvoz a likvidaci odpadu. A když není žalobce... a stavební dozor a starosta nekontroluje,... usnadníme si to a  ušetříme. K nápravě a odstranění těchto odpadů, které tam nepatřily došlo až po mém opakovaném upozornění.

A sloup veřejného osvětlení  zabudovaný uprostřed chodníku u restaurace Praha hovoří sám za sebe. Když jsem na to upozornil starostu Hasníka, že to snad nemyslí vážně, odpověděl, že to je takto v projektu. A na moji otázku kdo ten projekt podepsal mi řekl, že on.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *