„Pomluvy“ na fb, podání podnětu na PČR

Rekonstrukce chodníků na ul. Rudé armády 2016
5. 7. 2020
Vypečený vánoční dárek občanům ZDRAŽENÍ POPLATKU ZA ODPAD O 80%
1. 2. 2022
Rekonstrukce chodníků na ul. Rudé armády 2016
5. 7. 2020
Vypečený vánoční dárek občanům ZDRAŽENÍ POPLATKU ZA ODPAD O 80%
1. 2. 2022

Někteří lidé si prostě nedají pokoj..

Dnes jsem byl spolu se synem Davidem v Mikulově na obvodním oddělení PČR ohledně podání vysvětlení k objasnění skutečností z důvodu podání M. Kovácse, který se dožaduje aby PČR zakročila proti pomluvám na jeho osobu na facebooku.

Miroslav Kovács, který o mě začal šířit lži, pomluvy, nepodložená tvrzení  a křivá obvinění na mne a moji rodinu podává trestní oznámení? Člověk, který veřejně lže, pomlouvá s cílem škodit se domáhá ochrany policie? Bez doložení faktů? Na základě jeho doměnek? Jako malé dítě, které hodí kámen a pak se schovává mámě za sukni, když hrozí následky? Predátor, který se staví do role oběti?

Z jeho podání jsem se mimo jiné dozvěděl, že mu nějaký známý řekl, že se o něm (Kovácsovi) povídá, že se léčí na klinice v Černovicích. A podle doměnky Kovácse za tím také stojím já. Mimochodem o tom, že se Miroslav Kovács léčil na psychiatrii měla již dříve mluvit jeho maminka. To vím od samotného Kovácse. Jesti se léčil, nebo léčí v současné době nevím, nezajímá mne to ale dle mého názoru by o tom měl uvažovat.

Věřím, že není potřeba dalšího komentáře a každý si udělá o Miroslavovi Kovácsovi úsudek sám a také, aby jste vážení občané věděli, kdo nám sedí na pozici místostarosty v Dolních Dunajovicích.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *